Vodafone’dan avantajlı mevsimlik paketler


Vodafone, müşterileri için her ay yükleme yapmalarını gerektirmeyecek ve aylık yüklemeye göre fiyat olarak avantajlı Mevsimlik Paketler sunuyor. Faturasız yeni hat alımında ya da Vodafone faturasıza numara taşımada geçerli olan kampanyada, Mevsimlik Paket alan müşterilere market ya da akaryakıt hediye çeki de veriliyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone, yeni kampanyasında, müşterileri için her ay yükleme yapmalarını gerektirmeyecek ve aylık yüklemeye göre fiyat olarak avantajlı Mevsimlik Paketler sunuyor. “Vodafone Faturasız Mevsimlik Paketlerle Günlük Güneşlik Avantajlar!” sloganıyla sunulan Mevsimlik Paketler, 3 ay geçerli Mevsimlik 30 GB ve Mevsimlik 50 GB, 6 ay geçerli Mevsimlik 60 GB ve 6 ay sabit fiyat garantili Mevsimlik 10 GB paketlerinden oluşuyor. Diğer yandan, müşterilere 3 ve 6 aylık paketlerin alımında 100 TL, Mevsimlik Paket 10 GB alımında ise 50 TL değerinde market ya da akaryakıt hediye çeki de veriliyor.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, avantajlı paketlerimizle müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamızda müşterilerimiz için her ay yükleme yapmalarını gerektirmeyecek ve aylık yüklemeye göre fiyat olarak avantajlı Mevsimlik Paketler sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin hem cebinin hem kafasının rahat etmesini hedefliyoruz. Müşterilerimiz, istediği uzun dönemli paketi tercih edip bütün yaz rahat ediyor. Faturasız yeni hat alımında ya da Vodafone faturasıza numara taşımada geçerli olan kampanyamızda, Mevsimlik Paket alan müşterilerimize market ya da akaryakıt hediye çeki de veriyoruz. Herkesi yeni kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

 

Faturasız yeni hat alımında ya da numara taşımada geçerli

 Vodafone’un kampanyası, faturasız yeni hat alımında ya da Vodafone faturasıza numara taşımada geçerli oluyor. Faturasız yeni hat alımı ya da numara taşıma yoluyla Vodafone faturasıza gelen ve Mevsimlik Paketlerden birini alan müşteriler kampanyaya katılıyor ve aktivasyonlarını takiben 7 gün içinde kupon kodları Her Şey Yanımda hesaplarına yükleniyor. Müşteri bu kodu Her Şey Yanımda üzerinden market ya da akaryakıt hediye çeki alımında kullanıyor.

 

Vodafone Mevsimlik Paketler ve fiyatları şöyle:

  • Mevsimlik Paket 10 GB (10 GB, 750 DK, 250 SMS, 28 gün geçerli, 6 ay fiyat garantisi): 145 TL 
  • Mevsimlik Paket 3 Ay 30 GB (30 GB, 5000 DK, 1000 SMS, 90 gün geçerli): 270 TL 
  • Mevsimlik Paket 3 Ay 50 GB (50 GB, 5000 DK, 1000 SMS, 90 gün geçerli): 340 TL 
  • Mevsimlik Paket 6 Ay 60 GB (60 GB, 10000 DK, 2000 SMS, 180 gün geçerli): 520 TL 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir