Okan Buruk’un eşinden Ali Palabıyık için şok paylaşım!

Galatasaray NEF Stadı’nda Üstün Lig’in 11. haftasında oynanan Alanyaspor maçında 2-0 öne geçmişti. 30. dakikadan sonra çıkan kırmızı var ve sonrasındaki hakem kararları maça damga vurdu. Müsabakayı tribünden izleyen Teknik Yönetici Okan Buruk’un eşi Nihan Buruk’tan bu tartışmalı kararlar sonrası maçın hakemini maksat alan ağır bir paylaşım geldi.

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk’un eşi Nihan Buruk, Alanyaspor maçının akabinde açıklamalarda bulundu. “Kırmızı kart çok tartışıldı, Okan Hoca çok üzüldü, ne söylemek istersiniz?” sorusunu yanıtlayan Nihan Buruk “Bir şey söylemek istemiyorum, üzgünüz” yanıtını verdi.

“Galatasaray şampiyon olacak mı?” sorusunu da yanıtlayan Nihan Buruk “Galatasaray şampiyon olacak. Dayanak, tam destek! Sonuna kadar!” ifadelerini kullandı.

‘HIRSIZ ALİ PALABIYIK’

Bu ortada toplumsal medya hesabından oğlu Ali Yiğit Buruk’un maç sonu ağladığı anı paylaşan Nihan Buruk, “Hırsız Ali Palabıyık” yazdı. Manzaralarda ayrıyeten Galatasaray’ın çabucak hemen bütün maçlarını tribünden takip eden Ali Yiğit Buruk’un “Allah belanızı versin” dediği duyuldu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir